Pani Jurek: Lampa ścienna Kolo

1900.00 PLN

W magazynie: 0

Termin realizacji: do 14 dni roboczych

Producent: Pani Jurek

Informacje o produkcie:

Pani Jurek to marka założona przez Magdę Jurek, artystkę i projektantkę. Cechą jej projektów jest niestandardowe podejście do przedmiotu. Projektuje przedmioty niestatyczne, wychodzące poza swoją stereotypową funkcję i pozwalające na interakcję z użytkownikiem. Konceptualne podejście do przedmiotu i niechęć do dopowiedzenia jego funkcji ale również upodobanie do koloru to wynik studiów malarskich projektantki na warszawskiej ASP.

KOLO - cylindryczne obiekty świetlne zmieniające natężenie światła pod wpływem dotyku. Powstały we współpracy z architektem Piotrem Musiałowskim. Must Have 2014! KOLO Sand i KOLO Magnet poprzez sensoryczną zabawę z obiektem umożliwiają dostosowanie intensywności światła do potrzeb i nastroju użytkownika.

Do wyboru 2 rodzaje lampy:

KOLO Sand działa na zasadzie klepsydry. Po obróceniu mechanizmu świetlny krąg jest zasypywany, a światło w pomieszczeniu łagodnie zanika. Opadający szklany piasek tworzy na tarczy lampy hipnotyzujący rysunek, a przesypywaniu piasku towarzyszy delikatny szmer. Lampa doskonale sprawdza się u tych, którzy nie lubią zasypiać w ciemnościach. Proces przesypywania piasku można zatrzymać, przechylając lampę do pozycji bocznej.

KOLO Magnet delikatne przesuwanie magnetycznego krążka po powierzchni tarczy otwiera szerokie spektrum efektów świetlnych i daje możliwość wygaszenia światła aż do półmroku. Powstałe w wyniku przesuwania krążka kompozycje budzą skojarzenia ze zjawiskami astronomicznymi.


Cykl wyciemniania - ok 15 minut

Parametry: średnica 55 cm (40 cm+15 cm), LED, 5 Watt, 440 Lm, wtyczka EU

Materiał: sklejka drewniana, szkło akrylowe, piasek szklany


Przesyłki wysyłamy kurierem UPS! Wysyłki pon.-pt. po godz. 15:00
Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń. +48 531 661 831
Bezpieczne i szybkie płatności zapewnia system PayU
Copyright © 2019 SO POLISH Sklepy internetowe: shoplo Design by Stronny